• info@adverbum.lt
KODĖL RINKTIS

Ad Verbum

Patyrę darbuotojai profesionaliai paruošia dokumentus visoms muitinės procedūroms

Muitinio tikrinimo vieta įrengta šalia vieno iš didžiausiu Lietuvos automobilių turgaus. Tiesioginis įvažiavimas į muitinio tikrinimo vietą suteikia puikias galimybes automobilių pardavimo verslo atstovams greitai ir kokybiškai atlikti muitinės procedūras UAB „Ad Verbum“ muitinės paslaugų skyriuje.

Importuojamų prekių laikymas Terminale

UAB „AD Verbum“ sandėliuose įdiegta moderni krovinių apskaitos sistema, užtikrinti tikslų prekių judėjimą. Ilgametę darbo patirtį turintys specialistai informuoja klientus apie krovinio laikymo vietą, prekių likučius ir papildomus užsakymus.

Eksportuojamų prekių laikymas Terminale

Viena svarbiausių krovinių transportavimo ir logistikos proceso dalių, užtikrinanti tinkamą krovinių apsaugą, prekių paskirstymą ir kontrolę. Svarbiausias sandėliavimo tikslas – pasirūpinti krovinio išlaikymu ir parengti prekes eksportui.

Tranzitinių prekių laikymas Terminale

Bendrovės sandėliai įrengti patogioje vietoje su geru privažiavimu. Krovos darbus palengvina moderni technika ir kvalifikuotas personalas, galintis aptarnauti itin didelį krovinių srautą. Sandėliavimo patalpose įrengta 15 rampų, veikia moderni oro kontrolės ir ventiliacijos sistema, palaikanti konkrečiai produkcijai būtiną temperatūrą ir užtikrinanti efektyvią temperatūros ir drėgmės lygio kontrolę.